HolaBaby Photo Studio & Agency

HolaBaby Photo Studio ve Ajans; 20 yıllık deneyimli hemşire ile 9 yıllık Dijital Yaratıcı olan iki genç kadının ortak girişimidir. Alanlarında uzman bu ekibin kesiştiği nokta ise “sanat ile sağlık”tır bu iki önemli kavram da HolaBaby Photo Studio ve Ajans ’ı yansıtmaktadır.
Hijyenik ortam, anatomik poz verme ve ısı doğum fotoğrafçılığında bebeğin konforu için çok önemlidir. Her anı önemlidir fakat her ailenin göz bebeği minicik bebeklerimizin konforu bizim için birinci aşamada önem taşımaktadır. Bu anlamda 20 yıllık deneyimli hemşiremiz; anatomik olarak poz pozisyonu verdirirken, fotoğraf çekimi de kısa zamanda tamamlanmaktadır.

HolaBaby Photo Studio & Agency olarak;

Yenidoğan, özel gün (gender party, mevlüt, diş buğdayı vs) nişan & düğün konsept çekimleri olmak üzere profesyonel fotoğraf çekimleri ve fotoğraf manipülasyonları ile daha fantastik fotoğraflar yaratıyoruz.

holababy-photo-studio-ajans-3
Neler Yapıyoruz?

Öncelikli doğum ve bebek fotoğrafçılığıodaklandığımız işlerden.

Doğum fotoğrafçılığı Ankara olmak üzere, yenidoğan fotoğrafçılığı, hamile fotoğrafçılığı ya da meslek grupları için kurumsal video çekimi ya da youtube yönetimi yapıyoruz.

Düğün & Nişan Fotoğrafçılığı

Düğün ve nişan fotoğrafçısı Ankara ‘da dış çekim ve mekan çekimleri yapılmaktadır. Güzel başlangıçlara tanık olmak ve bunu…

Profesyonel Hamile Çekimleri

Profesyonel hamile çekimleri gebeliğin 8. ayından itibaren başlar. Bu da yaklaşık 34. haftadan itibaren yaptığımız çekimlerdir.

Bebek Fotoğrafçılığı

Bebek konsept çekim fiyatları evde ve stüdyoda olmak üzere değişmektedir. Yeni doğan çekimi olarak da geçmektedir.

Doğum Fotoğrafçılığı

Ankara doğum fotoğrafçısı olarak çekimler, sezaryen ve normal doğumlar olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Anlaşma sağlanan ailelerle sürekli…

Ara yaş ve 1 Yaş Fotoğrafları

1 yaş doğum günü çekimleri Ankara ‘da bulunan stüdyomuzda çekimler yapılmaktadır. Bahar ve yaz aylarında aileler mekanlarda ya da açık…

Özel Gün Fotoğrafçılığı

Gender party, Baby Shower, Mevlüt, Diş buğdayı gibi özel günlerde de tarafımızca fotoğraf çekimi yapılmaktadır.

exnaf logosu
integra-logo
Ankara doğum ve bebek fotoğrafçılığı olarak stüdyomuz Etimesgut Eryaman’da yer almaktadır. Ankara Doğum ve Bebek Fotoğrafçılığı, profesyonel hamile çekimleri, doğum fotoğrafçılığı ve Kendi Instagram Filtreni Kendin Yap! (Spark AR Studio)doğum filmi yapılmaktadır.